Jesteś tutaj: › Makulatura na misje › -> PIELGRZYMKA 2013 <-
Zaproszenie

Zapraszamy do pielgrzymowania z naszą parafialną Grupą Kremową, która w tym roku do Pani Jasnogórskiej wyruszy już PIĄTY RAZ!

Pielgrzymkę tworzycie Wy i bez waszego zaangażowania trudno będzie stworzyć prężna Grupę Kremową!

Zapraszamy do zadeklarowania swojego uczestnictwa w tej pielgrzymce- w kancelarii lub w zakrystii.

Kierownikiem naszej grupy będzie tak, jak w ubiegłym roku- ks. Łukasz Luźny ;-)

Panie przymnóż mi wiary
To wezwanie uczniów zapisane w słowach Ewangelii wg św. Łukasza (17,5) będzie hasłem 376 Pieszej Pielgrzymki Kaliskiej.

Nowym Kierownikiem Pielgrzymki został ks. Rafał Kopis. Nowemu Kierownikowi życzymy wielu sił potrzebnych przy realizacji tak wielkiego dzieła, jakim jest Pielgrzymka Kaliska - wspierajmy go modlitwą!

Ojcem Duchownym w tym roku będzie (również znany już w kręgach Pielgrzymki) ks. Dariusz Brylak

Drodzy Pielgrzymi Grupy Kremowej, mieszkańcy Osiedla Dobrzec i wszyscy, wspierający nas modlitwą i obecnością! ZAPRASZAM NAJMOCNIEJ DO PIELGRZYMOWANIA W GRUPIE KREMOWEJ!!! Bo choć "mała, ale jara:))!!!" W czwartek - 18 lipca 2013:MSZA ŚWIĘTA, ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU I SPOTKANIE. Do zobaczenia!!!:))