Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Bierzmowanie w naszej parafii

Bierzmowanie w naszej parafii

W poniedziałek 02 czerwca 2014 r. o godz. 16.30 J.E. Ks.Bp. Teofil Wilski udzielił Sakramentu Bierzmowania młodzieży gimnazjalnej kl. III przygotowanej przez Ks. Szymona .

Na zakończenie młodzież podziękowała Ks. Biskupowi za  Mszę Św.  i dar bierzmowania,  a także kapłanom, scholii  i organiście. Dodatkowe słowa radości wypowiedział Ksiądz Biskup  wobec Ks. Prałata za wybudowaną świątynię i jej upiększanie:  przestronność świątyni, majestatyczność ołtarza  jako tronu dla Matki Bożej , otoczenie świątyni, a zwłaszcza aktualną inwestycję tj. nowe pokrycie świątyni blachą miedzianą. Ks. Biskup , jak podkreślił – dobrze się tu czuł. Po liturgii powrócił  do świątyni na krótką modlitwę.  Następnie z wielkim zainteresowaniem wysłuchał naszej pieśni na odsłonięcie i zasłonięcie obrazu Matki Bożej – Królowej Pokoju.