Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Św. Stanisław - Patron Młodzieży

Św. Stanisław - Patron Młodzieży

Triduum do Św. Stanisława Kostki zgromadziło w kościele dzieci, młodzież i dorosłych.

Środa 17.09.2014 r. była dniem wyciszenia i modlitwy. Po Mszy Św. o godz. 7.00 rozpoczęliśmy całodniowe wystawienie Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.30 sprawowana była uroczysta Msza Św. z udziałem dzieci i młodzieży. Po Mszy Św. odbyło się spotkanie dla młodzieży gimnazjalnej.

W czwartek 18.09.2014 r. obchodziliśmy XXI rocznicę sprowadzenia do parafii Obrazu Matki Bożej Królowej Pokoju. Tego dnia także przypada uroczystość Św. Stanisława Kostki. W tym dniu swoje Imieniny obchodził Ks. Prałat. Podczas wieczornej Mszy Św., którą zakończyliśmy obchody Triduum delegacje grup parafialnych złożyły Ks. Proboszczowi imieninowe życzenia.