Jesteś tutaj: › AKTUALNOŚCI :: Peregrynacja Matki Bożej w naszej parafii 18.X.2011r.

Peregrynacja Matki Bożej w naszej parafii 18.X.2011r.

Przygotowania do nawiedzenie naszej parafii przez kopię Ikony Matki Bożej Częstochowskiej:

Zbliża się czas uroczystego powitania Matki Bożej Jasnogórskiej w naszej parafii.

Do tej uroczystości przygotowujemy się duchowo przez rekolekcje, ale i zewnętrznie poprzez dekorację naszych okien i balkonów. Dla ułatwienia tych czynności zostały już sprowadzone materiały dekoracyjne w cenach hurtowych.

W przyszłą niedzielę 18. września będzie możliwość obejrzenia i nabycia tych materiałów.

Wszystkie grupy działające przy naszej parafii zapraszamy serdecznie na spotkanie w poniedziałek 12. września po Mszy Świętej wieczornej. Spotkanie dotyczyć będzie przygotowań do nawiedzenia naszej parafii przez Matkę Bożą w znaku Jasnogórskiej Ikony.